Корисні розділи сайту
Категорії
Фільтр
Фільтр за ціною:
тип термостата
Мова  УкраинскийRussian

Терморегулятори DEVI (Деві)

Вид: Список / Таблиця
На сторінці:

Вже більше 20 років компанія Danfoss представляє на ринку України широкий асортимент термостатів Devi (Данія), для управління електричними і водяними системами обігріву. У лінійці терморегуляторів Devi, високоякісні і сучасні пристрої, призначення яких не обмежується тільки управлінням електричними теплими підлогами, але і представлені прилади для більш широкого застосування: управління опалювальними системами на основі електричних обігрівачів, метеостанції для систем антизамерзання і сніготанення, термостати для регулювання температури в радіаторах, пристрої управління водяними системами на обігрів або охолодження та ін. Але все-таки, найширший асортимент регуляторів температури, дійсно розроблений компанією для управління електричними теплими підлогами на основі нагрівального кабелю і нагрівальної інфрачервоної плівки, а також для контролю роботи систем обігріву з електричними опалювальними приладами.

Термостати для теплої підлоги Devi - це широкий вибір електронних пристроїв, від найпростіших механічних до інтелектуальних з мікропроцесорами, що дозволяють управляти обігрівом не тільки за допомогою прямого контакту з пристроєм, але і дистанційно, наприклад, через мережу інтернет, за допомогою смартфона, планшета або комп'ютера. Також пропонуються додаткові модулі для підключення будь-якої кількості терморегуляторів в одну мережу, з можливістю управління з одного комп'ютера, що дуже зручно для готельних комплексів (де весь контроль покладено на плечі адміністратора).

Найпростіший варіант управління - це електронно-механічні термостати DEVIreg, які дуже прості в управлінні і дозволяють розібратися без інструкції, хоча вони є малофункціональними. Це бюджетна серія, рекомендована для управління невеликими секціями теплої підлоги, енергоспоживання яких не дуже велика. Можливе підключення і більш потужних навантажень до 3450Вт, але так як принцип роботи розрахований на підтримку постійної температури, то добове енергоспоживання буде більше ніж у моделях з програмуванням часу включення.

Більш дорогий модельний ряд – це програмовані термостати DEVIreg, які обходяться дорожче при покупці, але в результаті роботи виправдовують свої витрати за рахунок економії електроенергії. Інноваційний терморегулятор DEVIreg Touch, і зовсім підтримує роботу з пристроїв, що підтримують інтернет. А для опалення приміщень компанія розробила спеціальну систему безпровідного управління DEVIlink. Якість приладів підтверджується високим гарантійним строком на 3 роки, а деякі моделі і зовсім рекордним 5 років.Купити терморегулятор devi в нашому інтернет-магазині, означає придбання сертифікованого продукту з повною гарантією за конкурентоспроможною ціною.

© 2013 Teplostok.com Teplostok.com | Сайт створений в студії "Двіжок"


Вас звати:

Ваш телефон:

Час дзвінка:

Введіть цифри з картинки: