Корисні розділи сайту
Категорії
Фільтр
Фільтр за ціною:
тип
Мова  УкраинскийRussian

Системи антиобмерзання та сніготанення Эксон (Україна)

Вид: Список / Таблиця
На сторінці:

Зима не за горами, і саме час підготуватися до неї, як можна краще. Випаде сніг. У сонячні дні сніг на даху почне танути, а вода стікати по жолобах. При зниженні температури на мінусове значення, вода в жолобах замерзне, і вони стануть водонепрохідними. А коли буде наступна відлига, то вода почне литися через жолоб, затікати під покрівельне покриття та приміщення, а також може зіпсувати фасад - в результаті чого, нанести будівлі значної шкоди. Більше того, можуть виникнути небезпечні для життя ситуації, в результаті падіння бурульок та великого скупчення снігу.
Набагато простіше запобігти замерзанню води в жолобах, ніж з року в рік ремонтувати пошкоджене майно. Для цього існують кабельні системи антиобмерзання дахів Ексон, які встановлюються на дахах, в будь-яких типах жолобів та водостічних трубах. Кабельна система антизледеніння Ексон складається з нагрівального кабелю Ексон-Еліт 23Вт/м, спеціальних тросів з кріпленнями для кабелю в трубах, та кріпильних елементів кабелю в жолобах. Автоматичне керування, за допомогою спеціальних регуляторів та датчиків, забезпечить надійну і самостійну роботу системи. При великих потужностях системи, також збирають шафу управління з захисною та пусковою автоматикою. Для забезпечення захисту від замерзання льоду необхідно правильно розрахувати потужність нагрівального кабелю на погонний метр водостічної системи. Потужність розраховується в залежності від діаметра кабелю жолоба та водостоку. Для жолобів і труб діаметром до 150 мм, рекомендується укладати кабель в дві нитки, для водостоків більшого діаметра, кількість ниток кабелю необхідно збільшити. Для парної кількості ниток використовують одножильний нагрівальний кабель, для непарних - двожильний.
В жолобі кабель кріпиться з допомогою спеціальних пластикових кріплень, з інтервалом 25-35см. Кріпильні елементи забезпечують однакову відстань між нитками кабелю, а також перешкоджають перетину кабелів один з одним, що може вивести систему з ладу.
В вертикальних трубах кабель фіксується за допомогою спеціального троса з кріпленнями. Трос із закріпленим кабелем простягається всередину труби, а верхній кінець кріпиться до капельник
а краю ската. Таким чином, забезпечується захист водостоку по всій його довжині, аж до випускного коліна, або виходу в дренажну систему.
Після закінчення монтажу, проводиться замір опору кабелю та опору ізоляції. Опір має збігатися з показниками вказаними в паспорті виробу. Похибка може становити від+5 до-10%. Антикригові системи Ексон керовані електронними терморегуляторами, що запобігають замерзанню покрівлі та водостоків, при найсуворіших погодних умовах.
Для управління системою існує кілька типів терморегуляторів, ми допоможемо підібрати потрібну під Ваші вимоги, а також розрахувати і укомплектувати захисну та пускову автоматику для шафи управління. Купити систему антиобмерзання та сніготанення Ексон в нашому інтернет-магазині, означає довірити професіоналам правильність її розрахунку, що важливо для ефективної та економної роботи системи. Завжди будемо раді відповісти на всі Ваші запитання.

© 2013 Teplostok.com Teplostok.com | Сайт створений в студії "Двіжок"


Вас звати:

Ваш телефон:

Час дзвінка:

Введіть цифри з картинки: