Корисні розділи сайту
Категорії
Фільтр
Фільтр за ціною:
Мова  УкраинскийRussian

Захист від протікання води Аквасторож

Вид: Список / Таблиця
На сторінці:

Захист від протікання води Аквасторож

Один з лідерів ринку, серед всіх систем захисту від потопу це система «аквасторож». За час виробництва даних систем, компанія постійно вдосконавлювала свою продукцію, у відповідності з новими вимогами ринку. І на сьогоднішній день продукція «аквасторож», є еталоном надійності, якості і безпеки, серед усіх аналогічних систем, представлених на ринку. Серед продуктів компанії запропоновані як готові комплекти, які включають усі необхідні модулі, так і всі елементи системи окремо. Останні розробки оснащені двома додатковими джерелами живлення крім основного (від мережі), що дозволяє системі спрацювати на аварію і перекрити воду, навіть якщо пропаде напруга в електромережі. Також інноваційна система захисту від протікання води Аквасторож може бути укомплектована безпровідними модулями на радіосигналі, що дозволяє змонтувати весь комплекс елементів без прокладання з'єднувальних шнурів. Ця особливість робить можливою установку системи в приміщеннях з уже готовим ремонтом.

Основні компоненти системи захисту від потопу Аквасторож:

Контролер Аквасторож - головний елемент системи, до якого підключаються всі основні і додаткові модулі (провідні радіодатчики виявлення води, автоматичні крани, адаптер, батарейний блок, тривожна кнопка, панелі для збільшення кількості датчиків, що підключаються тощо) Компанією представлені кілька серій контролерів. Контролер «Аквасторож Класика» - застаріла модель центрального блоку систем Аквасторож. Попередник Аквасторож Преміум. Стильний і функціональний, відрізняється зручністю управління завдяки світлової індикації стану кранів і контролю заряду батарей. Підтримує одночасну роботу 6-ти кранів і оснащений вбудованим джерелом безперебійного живлення. Завдяки вбудованому процесору NEP (виробництво Японія) і низьковольтному реле з сухими контактами, все обладнання підключається і може інтегруватися з системою «Розумний дім», за допомогою якої управління функціями здійснюється на відстані з телефону, комп'ютера і т. д. Контролер «Аквасторож Класика PRO» на відміну від попереднього оснащений енергонезалежним силових реле (16, 220В) для управління насосом або іншими зовнішніми пристроями. Більш сучасна модель «Аквасторож Преміум» в доповнення функціональності перерахованих вище позицій забезпечений контролем обриву датчиків з їх персональної індикацією, збільшений час автономної роботи до 3-х років. Плюс, вбудований акумулятор на ультра накопичувачах з ресурсом 200 тисяч циклів заряду. «Аквасторож Преміум PRO» володіє такими ж характеристиками, тільки з вбудованим силовим реле на 16А, для підключення додаткових пристроїв, наприклад насоса.

Датчики виявлення води - обов'язковий модуль будь-якої системи захисту від протікання, саме вони фіксують воду і передають сигнал про витік до центрального контролера. Виробники «Аквасторож» пропонують датчик протікання у проводовому та безпроводовому виконанні, причому обидва види датчиків можуть використовуватися в одній системі. Датчики на проводі мають індивідуальний стиль з хромованим покриттям, такий сучасний дизайн гармонійно впишеться навіть в найвишуканіший інтер'єр. Розробники впровадили функціональне рішення - один вхід і два виходи, завдяки цьому можна об'єднати декілька датчиків в єдину систему, підключаючи їх послідовно. Удосконалена нова пластина завдяки позолоченим електродам забезпечує тривалий термін експлуатації і безпеку. Безпровідні датчики на радіосигналі відрізняються низьким рівнем енергоспоживання, завдяки чому функціонують до 5 років, без заміни батарей. Двосторонній зв'язок з радіобазою, забезпечує контроль заряду батареї і дозволяє точно визначити місце затоплення, оскільки кожен датчик має індивідуальну індикацію на контролері.

Кульові електро-крани отримують сигнал аварії і автоматично перекривають водопостачання водопроводу. Для забезпечення коректного функціонування, виробники вдосконалили механізм. Від попередніх серій нові крани відрізняються швидкістю роботи і крутящим моментом. Новий корпус крана виготовлений з латуні і додатково покритий хромом, що володіє високими показниками якості, забезпечуючи більш тривалий термін експлуатації. Модернізований редуктор обладнаний більш потужним двигуном з силовими металевими шестернями, забезпечуючи тривалий період використання. Інноваційна технологія TEFLOSIL розроблена компанією Germany Engineering Group Ltd і впроваджена в нових кранах «аквасторож» - це заслінка яка оснащена однією силіконовою і двома тефлоновими прокладками, така конструкція забезпечує мінімальне тертя і низькі втрати потужності редуктора.

Також виробник випускає модулі, які не є обов'язковими для функціонування системи, проте з ними можна модернізувати існуючу систему захисту або розширити можливості запланованої. Наприклад, панель «+12» збільшує кількість бездротових радіодатчиків, що обслуговуються однією радіобазою з 8 до 20шт. Або панель «Зірка» для прямого підключення 12 датчиків до контролера «Класика», з індикацією стану індивідуально кожного датчика. До одного контролера, можливо, підключити до 5 панелей. Додатковий батарейний блок для збільшення автономної роботи системи або радіодатчик-кнопка для дистанційного бездротового керування кранами (функції Відкрити/Закрити водопостачання), який також можна використовувати в якості датчика протікання. Все це Ви можете замовити, просто зателефонувавши за телефоном (099) 526-36-36. Застрахуйте себе від неприємностей пов'язаних з потопом. Придбайте комплект захисту від протікання води, і він заощадить Ваш час і кошти.

© 2013 Teplostok.com Teplostok.com | Сайт створений в студії "Двіжок"


Вас звати:

Ваш телефон:

Час дзвінка:

Введіть цифри з картинки: