Корисні розділи сайту
Категорії
Фільтр
Фільтр за ціною:
площа обігріву
Мова  УкраинскийRussian

Тепла підлога Unimat (Півд. Корея)

Вид: Список / Таблиця
На сторінці:

 

Unimat - унікальна запатентована розробка відомої корейської компанії GT3, що представляє собою термомат для основного обігріву приміщень та комфортного підігріву підлоги. Конструкційно Unimat являє собою ряд карбонових стрижнів довжиною 80 см, паралельно підключених між собою за допомогою мідного кабелю кожні 10 см. Поставляється у вигляді рулону, ширина якого дорівнює довжині стрижня 83 см, а довжина залежить від площі обраного комплекту (максимальна довжина одного рулону 30 погонних метрів). Довжина смуги мата обмежена лише допустимим струмовим навантаженням на провідники, тому для підігріву більшої площі поля використовують кілька смуг, паралельно підключених до кількох терморегуляторів. Структура стрижнів передбачає ізоляційне покриття оранжевого кольору, яке захищає їх від різних хімічних речовин (наприклад, лугу на цементно-піщаному розчині), а також робить систему герметичною з точки зору електробезпеки. Всі компоненти з'єднані між собою за допомогою герметичних з'єднувальних муфт.
Система підігріву підлоги UNIMAT (Унімат) володіє рядом переваг в порівнянні з аналогічними системами:
Однією з таких переваг є ефект саморегулювання тепла. Тепловиділяючий елемент нагрівальних карбонових стрижнів, температурно-залежний елемент опору, що містить в собі дрібнодисперсний графіт. При підвищенні температури матеріал розширюється, а значить, збільшується відстань між зернами графіту та зменшується площа контакту між ними. Як результат підвищення опору стрижня та зниження його потужності. При зниженні температури потужність навпаки збільшується, а опір зменшується. Завдяки такій властивості абсолютно виключений перегрів стрижнів, оскільки матеріал реагує на зміну температури в окремих точках. Тому термомат не боїться заставляння меблями на відміну від кабельних систем підігріву підлоги, а Вам не доведеться продумувати розташування меблів на довгі роки вперед.
Інтелектуальність. За рахунок властивості саморегулювання, мат самостійно адаптується під будь-які зміни температури. Він автоматично підвищить потужність, в зоні з великими тепловтратами (вхідні двері або відчинені двері балкону, біля наружніх стін тощо), і відповідно знизить її в місцях ймовірного перегріву під меблями, у радіатора або під килимом. UNIMAT сам визначить місця погіршення тепловіддачі та автоматично знизить вироблюючу потужність, тому відповідно зменшить енерговитрати.
Економічність системи UNIMAT важливий плюс, оскільки витрати на електроенергію в електричних системах досить значні. Економія здійснюється завдяки саморегулюванню системи, а також інфрачервоному принципу обігріву. Заявлена потужність споживається тільки при початковому запуску системи, в процесі роботи потужність знижується, і за твердженням виробника економиться близько 25% електроспоживання. Після прогріву стяжки промені ІЧ (інфрачервоного) спектру долають підлогове покриття, і нагрівають предмети та тіла у приміщенні. Для створення сприятливого мікроклімату житла дуже важлива температура, при якій людина відчуває себе комфортно. Цікаво те, що температура комфорту при використанні ІЧ випромінювання на 4-50С нижче, ніж температура повітря при конвекційному опаленні.
Особлива надійність системи UNIMAT полягає в паралельному підключенні стрижнів до провідника електроживлення. Завдяки такому з'єднанню на кожен стрижень напруга подається окремо, і якщо раптом пошкодитися один або кілька стержнів, то інші справно продовжуть свою роботу. В кабельних системах обрив ланцюга в одному місці призводить до несправності всю секцію теплої підлоги.
Благодійний вплив ІНФРАЧЕРВОНОГО випромінювання на організм людини. Чи правда що ІЧ-випромінювання корисно для людського організму? По діапазону випромінювання розрізняють 3 типи ІЧ хвиль: короткі, середні та довгі. Тільки довгохвильові випромінювання інфрачервоного спектру корисні для організму, саме такі хвилі використовуються в медицині для теплового лікування. Довжина ІЧ хвилі випроміненого нагрівальними стрижнями системи UNIMAT дорівнює 8-14 мкм, що повністю відповідає довгохвильовому діапазону. Випромінювання такого спектру схожі з діапазоном випромінювання людини, тому таке тепло сприймається організмом як своє власне. Також інфрачервоні хвилі в повітрі підвищують кількість негативно заряджених іонів - аніонів. Низька концентрація аніонів в приміщенні впливає на погіршення самопочуття його мешканців (втома, головні болі, безсоння, стреси тощо). Використання подібного випромінювання в медичній практиці можна побачити в інфрачервоних саунах або інкубаторах для недоношених дітей.
Легкість монтажу. Установка даної системи не вимагає ніяких спеціальних навичок, досить уважно прочитати інструкцію та дотримуватись цих рекомендацій. Термомат поставляється в рулонах шириною 83 см, і довжиною до 30-ти метрів. Смуги термомата можна підрізати, що значно спрощує монтаж, на відміну від кабельних систем. Вам не доведеться розраховувати крок укладки, як у випадку з резистивним нагрівальним кабелем. Необхідно просто визначити бік приміщення, який буде кратний 83см, і укласти потрібну кількість смуг, розгортаючи рулон та підрізаючи довжину на місці. Всі відрізки з'єднуються паралельно в одну систему та підключаються до термостата з виносним датчиком підлоги.
Якщо Вас зацікавила наша продукція, телефонуйте, і ми досконало проконсультуємо Вас з усіх питань. Оформіть замовлення на сайті або за телефоном, і ми безкоштовно доставимо його в будь-яке місто України. Від Вас не потрібно жодної передоплати, оплата при отриманні товару.

© 2013 Teplostok.com Teplostok.com | Сайт створений в студії "Двіжок"


Вас звати:

Ваш телефон:

Час дзвінка:

Введіть цифри з картинки: