Корисні розділи сайту
Категорії
Фільтр
Фільтр за ціною:
застосування
тип
площа обігріву
Мова  УкраинскийRussian

Системи антиобмерзання та сніготанення Hemstedt (Германія)

Вид: Список / Таблиця
На сторінці:

Сніжна зима приносить багато незручностей, для власників будинків, крамниць, підприємств та автотранспорту. Заметені снігом під'їзні шляхи до гаражу часто примушують нас взяти лопати та розчищати сніг вручну, витративши купу часу, нервів та сил. Снігові замети біля розвантажувальної рампи магазину просто блокують його роботу, у зв'язку з тим, що співробітники борються з проблемою, відволікаються від своїх прямих обов'язків. А яку кількість травм може супроводжувати лід, що утворився на зовнішніх сходах вхідної групи будівель. Ще більше проблем приносить скупчення снігу та утворення льоду на звісах покрівлі. Скупчення гігантських бурульок на елементах водостічної системи, можуть викликати їх руйнування, деформацію, а також призвести до травм та псування майна в результаті їх обриву (автомобілі, блоки кондиціювання, декоративні фасадні елементи тощо)
Боротися з такою проблемою розчищаючи сніг вручну, займає багато часу та людських ресурсів, а запобігання утворення снігу та льоду використовуючи сіль або різні хімікати, з часом псує оздоблювальне покриття. Для вирішення цієї проблеми використовують «системи антизледеніння та сніготанення» на основі електричних нагрівальних кабелів. Дана практика не нова, та успішно застосовується у всьому світі. Головна перевага системи - автоматизована робота. Сучасний блок управління включає нагрівальний кабель тільки тоді, коли це необхідно, зіставляючи свідчення декількох спеціальних датчиків, які фіксують температуру повітря та опади.
При установці системи важливий вибір нагрівального кабелю. Німецька компанія Hemstedt виробляє високоякісні нагрівальні кабелі спеціальної коаксіальної конструкції. Безмуфтовая технологія Hem-system дозволяє зробити з'єднання електричного та нагрівального провідників всередині безшовної ізоляційної оболонки, що гарантує абсолютну герметичність та водонепроникність кабелю.
Найбільш поширена проблема нагрівальних секцій більшості виробників - муфтове з'єднання нагрівального та електричного провідників. В процесі експлуатації та багаторазовому заморожуванні клейовий шар сполучної муфти може тріскатися, утворюючи мікротріщини, через які з часом проникає волога. В результаті чого контакти струмопровідного та нагрівального проводів окислюються, і кабель може вийти з ладу.
Розглянемо кілька модифікацій нагрівального кабелю Hemsted для зовнішнього обігріву:
BRF-IM 27Вт/м - готові комплекти двожильного нагрівального кабелю для підігріву відкритих площ: під'їзних шляхів, сходів, газонів, відкритих балконів.
DA 30Вт/м - готові секції двожильного нагрівального кабелю, для обігріву жолобів та водостічних труб великого діаметру. Внутрішня ізоляція виконана з фторопласту (температура плавлення +2050С), завдяки цьому кабель стійкий до перегріву. Кабель аналогічний модифікації DAS, різниця лише у відсутності вбудованого термостата та комутаційної вилки.
DAS 30Вт/м - готові комплекти двожильного нагрівального кабелю, для підігріву дахів, жолобів, водостічних труб. На відміну від DA кожна секція DAS оснащена виделкою та вбудованим термостатом (обмежувачем температури). Внутрішня ізоляція виконана з фторопласту (температура плавлення +2050С).
HEM - відрізний нагрівальний кабель. Одножильний резистивний кабель HEM можливо відрізати практично будь-якої довжини. Кабель з'єднується з живильним кабелем за допомогою сполучної муфти. Зовнішня ізоляція стійка до ультрафіолетового випромінювання.
Якщо монтаж системи антиобледеніння даху можна зробити на будь-якому етапі експлуатації, то встановлення системи сніготанення ступенів доріг та під'їзних шляхів, необхідно продумати ще до укладання облицювального покриття. Розрахунок потужності системи та монтаж, краще довірити досвідченим фахівцям. Співробітники нашої фірми володіють необхідними знаннями та досвідом для вирішення поставлених вами завдань.

© 2013 Teplostok.com Teplostok.com | Сайт створений в студії "Двіжок"


Вас звати:

Ваш телефон:

Час дзвінка:

Введіть цифри з картинки: