Корисні розділи сайту
Категорії
Фільтр
Фільтр за ціною:
тип
площа обігріву
Мова  УкраинскийRussian

Тепла підлога Caleo (Півд. Корея)

Вид: Список / Таблиця
На сторінці:

 

Кілька слів про виробника Caleo. Виробником інфрачервоної нагрівальної плівки Caleo є Південно-Корейська компанія DYS Technology, що займається системами інноваційних систем обігріву, за допомогою інфрачервоного випромінювання. У 2001 році майбутнім засновником компанії була запатентована унікальна технологія виробництва інфрачервоної нагрівальної плівки. Через три роки, у серпні 2004-го офіційно зареєстрована DYS Technology, і в цьому ж році компанія стає власником сертифіката Корейської Асоціації інфрачервоного випромінювання,  підтверджуючи, що вироблена компанією термоплівка генерує випромінювання, 90,4%  якого знаходиться в інфрачервоному діапазоні з довжиною хвилі 5-20 мкм. В 2005 році якість продукції підтверджується сертифікатом СЕ. Дуже скоро інфрачервона нагрівальна плівка набуває визнання у всьому світі і з успіхом експортується в багато країн. На ринок Росії та України продукція поставляється з 2006 року під торговою маркою «Caleo».
Плівкова тепла підлога Caleo має ряд переваг у порівнянні з водяними теплими підлогами, та підлогами на основі резистивних нагрівальних кабелів. В першу чергу відзначимо, що нагрівальна плівка Caleo призначена для сухого монтажу, і монтується під підлогове покриття без шару стяжки або клею, що дозволяє встановити систему «тепла підлога» не в процесі капітального або косметичного ремонту, а в приміщенні з завершеними ремонтними роботами, просто замінивши підлогове покриття. Монтаж середнього приміщення 20 м2 займає всього кілька годин і не вимагає ніяких спеціальних навичок, досить просто слідувати інструкції щоб змонтувати систему самостійно. Але підключення до мережі краще довірити електрику. Товщина термоплівки Caleo всього 0,3 мм, тому установка системи ніяк не позначиться на висоту рівня підлоги. При використанні плівки під ламінат поверхня нагрівається за лічені хвилини. Однак, переваги плівкової підлоги незаперечні, якщо підлогове покриття ламінат або паркетна дошка. Технологія монтажу інфрачервоної підлоги під плитку, передбачає монтаж скломагнезитових листів поверх нагрівальної плівки, на поверхню яких укладається плитка. В цьому випадку процес монтажу довший на одну операцію, порівняно з нагрівальним матом на основі кабелю на який відразу можна класти плитку. Замість скломагнезитових плит деякі компанії рекомендують використовувати плити вологостійкої фанери, але фанера є теплоізоляційним матеріалом і гірше проводить тепло. Підводячи підсумки всьому вищесказаному, рекомендуємо використовувати інфрачервону нагрівальну плівку під ламінат або паркетну дошку, для підігріву підлоги з керамічної плиткою або натуральним каменем, краще використовувати систему на основі нагрівальних кабелів.
З чого зроблена інфрачервона плівка Caleo? Нагрівальний елемент інфрачервоної плівки Caleo - це карбонові напівпровідники, на які з обох сторін подається 220 вольт змінного струму, через мідні шини розташовані на краях нагрівальної плівки. Поєднання напівпровідникових елементів і струмопровідних шин виконано за допомогою срібних контактів. Вся конструкція знаходиться всередині поліестерової плівки товщиною 0,3мм. Ширина плівки 50 см, максимальна довжина смуги на пару проводів живлення 8 погонних метрів. При монтажі більшої кількості нагрівальних смуг, підключення до джерела живлення виконується паралельно. З'єднання проводів живлення з струмоведучими шинами плівки виконуються за допомогою спеціальних конекторів, а після ізолюються спеціальною бітумною стрічкою. Конектори, бітумна стрічка і провід для підключення поставляються з кожним комплектом плівкової підлоги. Для підключення необхідний терморегулятор (термостат).
Купити плівкову теплу підлогу Caleo в Києві, можна зателефонувавши за номерами телефонів зазначених на сайті. Ми реалізуємо теплу підлогу Caleo, у вигляді готових комплектів на різну площу. В комплект входить підігріваюча плівка Caleo, дроти, сполучні кліпси, бітумна стрічка для ізоляції контактів, а також інструкція для самостійного монтажу системи. Терморегулятор в комплект не входить, але може бути придбаний  додатково в розділі «регулятори температури». Безкоштовно доставимо продукцію в будь-яке місто України.

© 2013 Teplostok.com Teplostok.com | Сайт створений в студії "Двіжок"


Вас звати:

Ваш телефон:

Час дзвінка:

Введіть цифри з картинки: