Корисні розділи сайту
Категорії
Фільтр
Фільтр за ціною:
характеристики терморегулятора
гістерезіс
колір корпусу
опір датчика
тип термостата
Мова  УкраинскийRussian

Терморегулятори terneo (тернео)

Вид: Список / Таблиця
На сторінці:

Пропонуємо великий вибір терморегуляторів вітчизняного виробництва terneo. Серед моделей terneo не тільки регулятори для системи «електрична тепла підлога», але й термостати для управління іншими кліматичними системами: «системами сніготанення», електродними і теновими котлами, холодильниками, кондиціонерами, вентиляцією, для підтримки постійної температури в інкубаторах та ін. Серед запропонованого асортименту, пристрої для різних типів монтажу: як внутрішнього в монтажну коробку, так і для установки в розподільний щит на DIN-рейку. Широкий спектр модельного ряду дозволить підібрати необхідну позицію термостата в залежності від призначення системи, умов монтажу і зовнішнього вигляду. Вся продукція має конкурентноспроможну вартість серед аналогів, представлених на ринку України.

Найбільш користуються попитом терморегулятори terneo для керування електричними теплими підлогами. При створенні модельного ряду виробник подбав не тільки про надійнісь і функціональність пристроїв, але і приділив величезну увагу дизайну. Найбільш популярні моделі для теплої підлоги запропоновані споживачам в двох кольорах на вибір (білий або слонова кістка). Також пристрої повністю сумісні з розетками та вимикачами серії Unica німецького бренду Schneider Electric, що дозволяє встановити їх в загальну рамку з данною фурнітурою, і підібрати колір рамки з 18-ти кольорів. Ці рішення вже встигли оцінити дизайнери, які широко застосовують їх при проектуванні дизайну інтер'єрів, щоб зберегти цілісний і продуманий стиль приміщення.

Поряд з продуманим дизайном, виробник приділив не менше уваги безпеці і надійності пристроїв що випускаються. Більшість моделей мають функцію захисту від внутрішнього перегріву, яка не тільки подовжує термін експлуатації, але й застерігає Ваше майно від пожежі. У разі надмірного нагріву (+85 °С) всередині корпусу, пристрій тимчасово відключить навантаження, поки температура не знизиться на кілька градусів. Деякі моделі для управління теплими підлогами (цифровий і програмований), забезпечать безперебійну роботу системи навіть при поломці датчика температури. Пристрій автоматично зафіксує поломку датчика і переключиться в режим процентного управління системою, поки несправність не буде усунена.

Виробником запропоновані термостати terneo всіх видів відомих на сьогоднішній день: електронно-механічні, цифрові, програмовані, сенсорні, для внутрішнього монтажу в подрезетник і для установки в розподільний щит. Зв'яжіться з нами і наші менеджери допоможуть підібрати потрібний пристрій виходячи з Ваших побажань і призначення системи.

© 2013 Teplostok.com Teplostok.com | Сайт створений в студії "Двіжок"


Вас звати:

Ваш телефон:

Час дзвінка:

Введіть цифри з картинки: