Корисні розділи сайту
Категорії
Фільтр
Фільтр за ціною:
тип
площа обігріву
Мова  УкраинскийRussian

Тепла підлога Hemstedt (Германія)

Вид: Список / Таблиця
На сторінці:

 

Історія компанії Hemstedt. Компанія Hemstedt заснована в 1974 подружньою парою Дітером і Сільві Хемштедт в маленькому провінційному містечку Тальхайм (Німеччина), де подружжя Хемштедт займалися розробкою, виробництвом та монтажем кабельних систем опалення. Популярність компанії поширювалася далеко за межі провінції, тому вже через чотири роки сімейне підприємство переїжджає в більш велике місто Лауффен-на-Некаре. Успіх і попит послуг компанії вимагали збільшення виробничих площ, тому в 1982 році подружжя відкривають майстерню в місті Бракенхайм-Ботенхайме. Протягом довгих років компанія розвивалася та збільшувала виробничі потужності, і на сьогоднішній день володіє п'ятьма виробничими цехами загальною площею 16000 м2. У 2008 році Hemstedt Gmbh увійшла до «топ 100» інноваційних компаній Німеччини, та зайняла в списку лідируючі позиції. Продукція компанії розповсюджена в усьому світі завдяки німецькій якості, та впровадженню у виробництво інноваційних технологій.
Тепла підлога Hemstedt на основі нагрівальних кабелів німецького виробництва, є одним з найнадійніших серед систем електрокабельного опалення. Нагрівальний кабель Hemstedt має фторопластову ізоляцію нагрівальної жили, що дозволяє витримувати температуру +205 С. Зовнішня ізоляція кабелю виготовлена з ПВХ стійкого до впливу ультрафіолету, що передбачає його застосування не тільки в системах підігріву підлоги, але і для зовнішнього застосування в системах сніготанення покрівлі, жолобів та водостічних труб. З'єднання нагрівального кабелю та силового монтажного проводу виконано безмуфтовим способом. Таку технологію використовують лише дві компанії в світі: Hemstedt та Nexans. Принцип безмуфтового з'єднання полягає в тому, що з'єднання виконано під загальною безшовною ізоляцією, що говорить про абсолютну герметичность нагрівальної секції. Всі нагрівальні кабелі Hemstedt оснащені захисним екраном у вигляді цільної алюмінієвої трубки, яка підвищує стійкість кабелю до механічних пошкоджень.
Розрізняють два основних типи електричної теплої підлоги: це нагрівальні кабелі в стяжку, та нагрівальні мати в шар плиткового клею або самовирівнюючої суміші. Нагрівальні кабелі Hemstedt монтуються в цементну стяжку товщиною від 3 до 5 сантиметрів. Оскільки цей тип кабелю досить потужний (17 Вт/м), класти на нього плитку без шару стяжки не рекомендується, так як тонкий шар клейової суміші може тріскатися і відшаровуватися в результаті різкого температурного розширення. Нагрівальні кабелі Hemstedt бувають одножильними та двухжильними (DR-IM і DR-IM-Z). Кабель, який використовують в нагрівальних матах має потужність 12,5 Вт/м, тому мат може бути укладений безпосередньо під плитку, без шару цементно-піщаної стяжки.
Одножильний кабель Hemstedt DR-IM - під зовнішньою оболонкою має одну нагрівальну жилу в ізоляції, та захисний екран. Обидва кінця нагрівальної секції необхідно підключати до терморегулятора. Складність монтажу одножильного кабелю полягає в тому, що необхідно вкласти всю секцію на заплановану площу обігріву, та іншим кінцем повернуться назад  до регулятора.
Двожильний кабель Hemstedt DR-IM-Z - під зовнішньою оболонкою має дві нагрівальні жили в ізоляції, та провідник заземлення. З одного боку секція має провід для підключення до термостата, з іншого заводську заглушку, всередині якої обидві жили кабелю замкнуті між собою. Принципово відрізняється від одножильного простотою монтажу, тому що підключення до регулятора виконується тільки з одного боку кабелю і не потрібно повертатися іншим кінцем до місця підключення.
Нагрівальний мат Hemstedt DH являє собою тонкий двожильний кабель з безмуфтовим з'єднанням, укладений з рівномірним кроком на стекловолоконній сітці. Одна сторона мата покрита клеєм для приклеювання до поверхні підлоги, що значно спрощує монтаж. Мат монтується в приміщеннях простої прямокутної форми, де необхідно мінімально підняти рівень підлоги. Для монтажу в приміщеннях напівкруглої форми зручніше монтувати ультратонкий кабель Hemstedt DR. Двожильний ультратонкий кабель Hemstedt DR використовується у виробництві нагрівальних матів, поставляється в бухті, і крок укладання необхідно вираховувати та монтувати самостійно. Тонкий кабель Hemstedt DR та нагрівальний мат Hemstedt DH не вимагають заливки стяжкою і монтуються відразу під плитку.

Купити теплу підлогу Hemstedt в Києві досить просто, зателефонуйте нам, і ми надамо грамотну консультацію, а також безкоштовно доставимо замовлення по Києву протягом кількох годин. Безкоштовно пересилаємо продукцію по Україні без передплати.

 

© 2013 Teplostok.com Teplostok.com | Сайт створений в студії "Двіжок"


Вас звати:

Ваш телефон:

Час дзвінка:

Введіть цифри з картинки: