Корисні розділи сайту
Категорії
Фільтр
Фільтр за ціною:
характеристики терморегулятора
гістерезіс
колір корпусу
опір датчика
тип термостата
Мова  УкраинскийRussian

Регулятори температури

Вид: Список / Таблиця
На сторінці:

 

регулятори температуриТерморегулятор (термостат) — електронний пристрій, призначений для підтримки необхідного температурного режиму в системах опалення. Для підтримки заданої температури в приміщенні використовують терморегулятор з датчиком температури повітря, вони можуть використовуватися для управління різними опалювальними приладами: електро-конвекторами, інфрачервоними обігрівачами, електричними теплими підлогами та ін. Для підтримки комфортної температури підлоги, використовують термостати з датчиком температури підлоги або комбіновані двома датчиками одночасно. Є термостати для контролю температури води в системах центрального опалення та водяних системах підігріву підлоги. Для систем антиобмерзання дахів, желобів та водостічних труб, а також систем сніготанення відкритих площ - використовують регулятори з додатковими датчиками опадів, грунту та температури.

Регулятори температури для теплої підлоги можна розділити на наступні категорії: механічні, цифрові, програмні та сенсорні для монтажу в подрезетник, а також для установки в розподільний щит на DIN-шину.
Механічні терморегулятори — простий пристрій контролю температури, що складається з кнопки включення та спеціального ролика з розміткою температур. Простота управління дозволить розібратися навіть дитині. Мінусом можна позначити споживання електрики, яке буде вище, ніж при використанні програмного термостата, тому його доцільно використовувати для невеликих площ обігріву підлоги.
Цифрові термостати схожі за принципом дії з механічними, різниця тільки в загальній конструкції. Бажана температура виставляється кнопками «більше» і «менше» та відображається на дисплеї.
Програмні регулятори вважаються найбільш економічні в споживанні електроенергії, тому рекомендується використовувати їх з великими комплектами теплої підлоги. Принцип їх роботи полягає в тому, що на різний час доби окремо взятого дня тижня, можна виставити різні температури. Наприклад, у нічний час доби, або денні години робочих днів тижня, коли ми наперед знаємо про свою відсутність, можна виставити знижені температури, щоб підлога не споживала повну потужність. У цьому і полягає принцип економії. Деякі з програмних термостатів оснащені функцією адаптації, тобто після певного періоду роботи він сам запам'ятовує скільки йому потрібно часу для того щоб набрати необхідну температуру до певного часу.
Сенсорний термостат це програмний терморегулятор з сенсорним екраном без кнопок.
Якщо регулятор на стіні не вписується в запланований інтер'єр, є моделі для монтажу в розподільчий щит.

 

© 2013 Teplostok.com Teplostok.com | Сайт створений в студії "Двіжок"


Вас звати:

Ваш телефон:

Час дзвінка:

Введіть цифри з картинки: