Корисні розділи сайту
Мова  УкраинскийRussian

Умови угоди

- компанія «Теплосток», здійснює продаж через Інтернет-магазин, (далі - Компанія) з одного боку, і 

- замовник товарів через інтернет-магазин Компанії (далі - Замовник), з іншого боку 

1. Про приймання та обробку замовлень 

1.1 Розміщення замовлення

Замовлення приймаються від користувачів, за допомогою Інтернет-магазину Компанії, а також по телефону. Реєстрація означає згоду Замовника дотримуватися умов цієї Угоди. 

Реєстраційні дані Замовника Компанія використовує виключно для якісної взаємодії з Замовником, та не має права передавати третім особам, за винятком випадків, передбачених законодавством України.

1.2 Обробка замовлення

Протягом двох годин менеджер Інтернет-магазину Компанії повинен зв'язатися з Замовником по залишеним координатами (телефон/електронна адреса).

Менеджер Інтернет-магазину зобов'язаний надавати консультації щодо технічних характеристик товарів, сумісності з іншими пристроями та інших питань про товари.

1.3 Коригування замовлення

При виконання замовлення, менеджер Інтернет-магазину Компанії не має права вносити зміни до переліку замовлених товарів і ціни на них, без погодження з Замовником. У разі відсутності якогось із замовлених товарів, Компанія зобов'язана попередити про це Замовника і запропонувати відповідну заміну. При цьому Компанія не несе відповідальності за збитки або можливо упущену прибуток Замовника.

2. Про оплату

2.1 Доставка кур'єром

Оплата товару проводиться готівкою кур'єру у національній валюті.

2.2 Самовивіз

Якщо Замовник вважає за краще забрати товар самостійно, він повинен узгодити з менеджером Інтернет-магазину час та місце отримання товару.

2.3 Доставка по Україні

Доставка по Україні здійснюється кур'єрськими службами. Оплату доставки Замовник здійснює за свій рахунок, вона є фіксована і буде ключена в загальну вартість оплати. 

3. Про доставку 

3.1 Представник Компанії

При оформлення доставки, кур'єр доставляє товар за вказаною адресою. Попередньо передзвонивши при цьому покупцеві.

Кур'єр Компанії (або кур'єрської служби доставки) зобов'язаний пред'явити Замовнику документ, що підтверджує його належність до Компанії, а Замовник перевірити наявність такого.

3.2 Терміни

Зазвичай Компанія доставляє товар на наступний робочий день після прийому Замовлення. При можливості у Компанії і зацікавленості у Замовника, замовлення за погодженням сторін може бути доставлений раніше. У той же час, Замовник розуміє, що у Компанії може виникнути непередбачена ситуація, при якій на доставку потрібно більше 2 робочих днів (про що менеджер Інтернет-магазину зобов'язаний сповістити Замовника в максимально швидкі терміни). При цьому Компанія не приймає на себе жодних зобов'язань щодо відшкодування будь-яких збитків Замовника, пов'язаних з несвоєчасною поставкою замовлення. Якщо Замовника не влаштовують терміни поставки, він може відмовитися від замовлення. 

Зі свого боку Замовник зобов'язується прийняти товар за вказаною в Замовленні адресою у встановлений час або передоручити прийом Замовлення довіреній особі. Якщо за вказаною адресою Замовлення не був прийнятий через відсутність Замовника або довіреної особи, то транспортні витрати за такий виїзд будуть включені у вартість цього або наступного замовлення. 

У будь-якому випадку, менеджер Інтернет-магазину Компанії та Замовник обов'язково погоджують строки доставки між собою, і прагнуть до виконання замовлення в установлений час.

3.3 Скасування замовлення

Замовник має право скасувати Замовлення в будь-який момент, у тому числі, коли товар вже доставлений. Замовник прагне попередити Компанію про скасування Замовлення можливості в найкоротші терміни. 

Замовнику, який здійснив попередню оплату Замовлення, але не отримав його у встановлений час із своєї вини або необґрунтовано відмовився від отримання Замовлення при його доставці додому або в офіс, повертаються гроші тільки в сумі вартості товару (без вартості доставки). 

Замовник розуміє і погоджується, що повторювані випадки скасування Замовлення в момент доставки, а також зміна складу Замовлення під час доставки і вже після здійснення продажу, може призвести до того, що Компанія не буде обслуговувати в подальшому цього Замовника.

3.4 Повернення товару

За законодавством України Замовник може повернути товар протягом 14 днів після покупки. Підтвердження факту покупки є товарний чек, який ми видаємо при кожному Замовленні. Товар не повинен мати пошкоджень і має бути в тій же стан, в якому він був на момент продажу.

Повернення для жителів Києва відбувається в офісі нашої компанії. Ви можете викликати кур'єра (дана послуга становить - 40 грн.) для того, що б він прийняв повернення.

Для жителів України повернення здійснюється транспортною службою (заздалегідь погодьте з нашим менеджером службу, якій Ви будете повертати товар і всю необхідну для цього інформацію). Доставку повернення замовник оплачує за свій рахунок.

(Додаток N 3 до постанови Кабінету Міністрів України від  19 березня 1994 р. N 172)

http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=172-94-%EF

4. Про законодавчій базі

Відносини Компанії і Замовника регулюють наступні законодавчі акти: 

-  «Порядок заняття торговельною діяльністю i правил торговельного обслуговування населення», затверджений Кабінетом Міністрів України від 08.09.95 № 108 (зі змінами та доповненнями);

- Закон України «Про захист прав споживачів»;

- «Правила продажу товарів на замовлення та вдома у покупців» (Наказ Міністерства зовнішніх економічних зв'язків і торгівлі України від 29 березня 1999 року N 199 . Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 21 квітня 1999 р. за N 249/3542).

5. Про технічні характеристики, зовнішньому вигляді, комплектації товарів

Компанія прагне надавати на сайті дійсні зображення товарів, повну інформацію про товари та їх комплектації. При цьому Замовник визнає, що можуть бути розбіжності реальних і представлених на сайті характеристик, оскільки виробники залишають за собою право змінювати характеристики без попереднього повідомлення Компанії. Покупець повинен самостійно контролювати відповідність замовленого товару опису того, яке він отримав в Інтернет-магазині - перевіряти їх на сайтах виробників, уточнювати цікаві характеристики у менеджера Інтернет-магазину. Замовник має право відмовитися купувати товар при виявленні невідповідності.

© 2013 Teplostok.com Teplostok.com | Сайт створений в студії "Двіжок"


Вас звати:

Ваш телефон:

Час дзвінка:

Введіть цифри з картинки: