Корисні розділи сайту
Категорії
Фільтр
Фільтр за ціною:
Мова  УкраинскийRussian

Захист від протікання води

Вид: Список / Таблиця
На сторінці:

Важко уявити сучасний будинок без гарячого та холодного водопостачання. Вода - безсумнівно, саме необхідне благо цивілізації, без якого не можна обійтися. Однак у випадку аварійної ситуації, або із-за нашої недбалості, розбурхана стихія може принести нам багато неприємностей. В кращому разі відновлення шкоди завданої своему майну. В гіршому -  заподіяння шкоди сусідам нижніх поверхів, а це не тільки великі фінансові витрати, але і багато витрачених нервів та часу, особливо, якщо справа дійде до судового розгляду. Було б чудово, в свою відсутність не замислюватися і не переживати з приводу того, чи не забули ми закрити кран? або в якому стані знаходяться наші труби? Найбільш ці питання актуальні під час відпустки, коли ми  тривалий час відсутні, і не маємо можливості приїхати все перевірити. Звичайно, хотілося б спокійно відпочивати, а не чекати дзвінка від сусідів з криками «Ви нас затопили!». Як же забезпечити себе від таких неприємностей?

Не секрет, що давно існує інтелектуальна система «розумний дім», що відповідає за безпеку житла і комфорт його власників. Але що робити, якщо дорога комплектація для автоматичного управління будинком не по кишені? Пропонуємо Вашій увазі захист від протікання води та потопу. Захист від потопу та протікання води - це сукупність інтелектуальних пристроїв, для контролю справності системи водопостачання, а також запобігання неполадок у разі протікання води. На сьогоднішній день існує кілька аналогічних систем, але їх основні складові схожі за принципом дії.

За яким принципом діє захисний комплекс від протікання води, і з яких елементів складається:

— Перший пристрій - датчик протікання води, фіксуючий воду. Цей елемент встановлюється там, де можлива аварійна поява води - на кухні, в санвузлах або в кімнатах (під батареями центрального опалення). Простіше кажучи, увагу слід приділити тим місцям квартири або будинку, де розташовані труби з гарячою і холодною водою. Як тільки вода потрапляє на датчик, в ньому замикаються контакти, і він відправляє сигнал наступному елементу - центральному блоку управління.
— Центральний блок (контролер) являє собою міні-комп'ютер, пов'язаний з усіма елементами системи, та призначений для прийому сигналів від датчиків протікання та перекриття електрокранів на трубах водопостачання. При попаданні води на датчик, контролер одержує сигнал про «протікання води» і перекриває підключені до нього електромеханічні крани, а також видає через вбудований зумер звуковий сигнал «аварійної ситуації».
— Шарові крани з електроприводом врізаються в труби центрального водопостачання, при отриманні аварійного сигналу від блоку керування, автоматично блокують проходження води протягом декількох секунд. Заслінки кранів перекриваються автоматично вбудованою моторизованою системою.

Якщо Ви забули закрутити кран, зносилися або засмітилися труби, і почали протікати, пошкодився гнучкий шланг від пральної машинки для відведення і підведення води, захисний комплекс автоматично перекриє подачу води в системі водопостачання і видає аварійний сигнал. Вам залишиться усунути причину і включити систему знову. Установка системи можлива навіть тоді, коли оздоблення приміщень вже закінчено, і немає можливості для дротових з'єднань всіх компонентів. Існує комплектація всіх компонентів системи на радіо сигналі, з використанням резервного акумуляторного живлення.

Купити захист від потопу аквасторож в Києві зі знижкою та безкоштовною доставкою в будь-яке місто України, можно просто зателефонквавши за номером (099) 526-36-36.

© 2013 Teplostok.com Teplostok.com | Сайт створений в студії "Двіжок"


Вас звати:

Ваш телефон:

Час дзвінка:

Введіть цифри з картинки: