Корисні розділи сайту
Категорії
Фільтр
Фільтр за ціною:
площа обігріву
тип
площа обігріву
Мова  УкраинскийRussian

Тепла підлога Ryxon (Ріксон)

Вид: Список / Таблиця
На сторінці:

Тепла підлога Ryxon (Ріксон) - електрична система підігріву підлоги, на основі нагрівальних кабелів, вироблених в Латвії. На ринку України Ryxon (Ріксон) відносно новий продукт, в середньо-бюджетному ціновому сегменті. Це високоякісна продукція за дуже помірні гроші. Саме тому продукція завойовує більшу популярність, серед аналогічних систем. Гарантія на виробів становить 20 років, що є максимальним гарантійним терміном серед електричних теплих підлог.

Торговою маркою Ryxon представлені два модельних ряди теплої підлоги:

-нагрівальні мати НМ-200 

-нагрівальнікабелі НС-20

 Ryxon HC-20 - тонкий універсальний кабель з лінійною потужністю 20 Вт / м. Призначений для комфортного підігріву поверхні підлоги, а також основного опалення всередині приміщень. Дана серія кабелю, відрізняється від нагрівальних кабелів багатьох виробників, універсальністю застосування (оскільки його можна використовувати не тільки в шар стяжки, але і без неї, тільки в шар плиткового клею).

 Кабель монтується на площі підігріву, з рівномірним кроком, щоб виключити різницю температури, на окремо взятих ділянках підлоги. Як і будь-які нагрівальні кабелі з постійним опором, кабель Ріксон забороняється скорочувати або подовжувати, тому важливо правильно підібрати секцію кабелю перед монтажем. Для фіксації кабелю, з бетонною основою підлоги зручно використовувати металеву монтажну стрічку. При укладанні на теплоізоляційні плити (пінополістирол, пінопласт), необхідно використовувати сітку, яка буде відокремлювати кабель від теплоізоляції. На сітці кабель кріпиться пластиковими стяжками.

Ryxon HM-200 - нагрівальний мат теплої підлоги на основі тонкого двожильного кабелю. Мати НМ-200 розроблені спеціально для укладання в шар клею для плитки, або іншої будівельної суміші на основі цементу. Мат складається з тонкого кабелю НС-20, прикріпленого до сітки зі скловолокна з кроком 10см. Це вже готовий виріб для монтажу, оскільки кабель укладений вже з однаковим кроком і необхідною потужністю на кожен квадратний метр.

 Управління та експлуатація. Для правильної роботи системи «тепла підлога», кабель і мати ryxon підключаються до мережі, через термостат з датчиком температури. Для комфортного підігріву підлоги використовується терморегулятор (термостат) з виносним датчиком температури підлоги. Для основного обігріву необхідний термостат (терморегулятор) з вбудованим датчиком повітря, або з наявністю датчиків підлоги і повітря одночасно. Для економії електричної енергії краще використовувати програмовані термостати з тижневим таймером, особливо для нагрівальних секцій з високою потужністю.

 Купити тепла підлога Ryxon (Ріксон) з безкоштовною доставкою (поштою по Україні та кур'єром в Києві), Ви можете замовивши у нашому інтернет-магазині teplostok.com, або зателефонувавши за номером 0995263636.

 

© 2013 Teplostok.com Teplostok.com | Сайт створений в студії "Двіжок"


Вас звати:

Ваш телефон:

Час дзвінка:

Введіть цифри з картинки: