Корисні розділи сайту
Категорії
Фільтр
Фільтр за ціною:
тип термостата
Мова  УкраинскийRussian

Терморегулятори Arnold Rak (Німеччина)

Вид: Список / Таблиця
На сторінці:

У 1992 році в Німеччині, в м. Франкфурт-на-Майні була заснована компанія Arnold Rak GmbH німецьким електротехніком Арнольд Рак. Компанія займається торгівельною маркою «RMS HEATING SYSTEMS» вже більше 20-ти років, вони виробляють високоякісний нагрівальний елемент на основі резистивного кабелю. За основу було взято, спочатку, якісна продукція, з розробкою та впровадженням у подальшому новітніх технологій. Тим самим, компанія Arnold Rak завоювала загальне визнання споживачів, і до сьогоднішнього дня по істинному праву вважається Європейським лідером по виробництву електричних кабельних систем обігріву. Нагрівальні системи виробника Arnold Rak GmbH мають широкий спектр застосування: електричні нагрівальні теплі підлоги, системи сніготанення та антизледеніння (обігрів дахів і балконів, підігрів трубопроводів, водостоків та резервуарів, а також ґрунту, банкоматів тощо). І до всіх цих «систем обігріву» для управління, необхідні терморегулятори температури, якими також займається компанія Arnold Rak.
На даний момент компанія має два заводи, на яких встановлено тільки високотехнологічне автоматизоване обладнання, продукцію яких постачають в 35 країн світу, де частка експорту – 63%. Основний офіс Arnold Rak GmbH з усім персоналом становить понад 100 осіб, та знаходиться в Німеччині, в місті Франкфунт. Основний напрямок компанії Arnold Rak це проектування та постачання устаткування для різних систем, таких як телекомунікаційні, диспетчеризація, сигналізація, а також LAN-мережі. Всі співробітники, які працюють на заводах фірми Arnold Rak GmbH в обов'язковому порядку постійно проходять навчання, і тому є висококваліфікованими фахівцями. Це дозволяє їм вирішувати різні поставлені завдання споживачами з впровадженням та застосуванням нових інноваційних технологій. Компанія Arnold Rak виконала безліч проектів в установах та офісах, міжнародних банках, аеропорті Франкфурта, а також реалізовувала продукцію для таких відомих фірм як BOSCH та SIEMENS.
Тому наш інтернет-магазин ТЕПЛОСТОК з повною впевненістю може рекомендувати торгівельну марку Arnold Rak. Також ми є офіційним дилером даної торгової марки, та пропонуємо Вам придбати у нас теплу підлогу та регулятор управління фірми Арнольд Рак за низькою ціною з безкоштовною доставкою по всій Україні (в Києві). Зателефонувавши нам по телефону: 099-526-36-36, Ви отримаєте найкращу консультацію в «системах обігріву». Вдалих покупок.

© 2013 Teplostok.com Teplostok.com | Сайт створений в студії "Двіжок"


Вас звати:

Ваш телефон:

Час дзвінка:

Введіть цифри з картинки: