Корисні розділи сайту
Категорії
Фільтр
Фільтр за ціною:
площа обігріву
тип
застосування
площа обігріву
Мова  УкраинскийRussian

Тепла підлога Extherm (Екстерм)

Вид: Список / Таблиця
На сторінці:

Тепла підлога EXTHERM - це високоякісна продукція для підігріву підлоги, на основі електричних нагрівальних кабелів. Торгова марка відносно нова на ринку України, проте той факт, що вся продукція вироблена на всесвітньо відомому заводі Arnold Rak Waermetechnik GmbH (Німеччина), вже вселяє довіру багатьом фахівцям в даній галузі.

Німецький виробник нагрівальних кабелів і систем EXTHERM (сайт виробника www.rak-waermetechnik.de) з 1991 року виробляє кабель і мати однойменної марки Arnold Rak, які успішно продаються в 35 країнах світу. З недавнього часу завод виробляє і марку EXTHERM, яка за словами дистриб'ютора не поступається основної продукції Arnold Rak за якістю. За цінами, товари також ідентичні, як і зовнішній вигляд продукції. Візуально продукти Extherm і Arnold rak можна відрізнити тільки завдяки написам. Технічні характеристики теплої підлоги Extherm також ідентичні, і повністю копіюють модельний ряд Arnold rak.

Повний технологічний контроль, який триває на всіх етапах виробництва, від виготовлення нагрівального елементу до кінцевого продукту, забезпечує високу ступінь захисту і довговічності. Застосування температуростійких матеріалів з тефлону (FEP), для виготовлення ізоляційного шару, і перевірка напругою 4000Вольт, виділяє дану продукцію серед багатьох виробників. Всі опубліковані переваги, надані дистриб'ютором марки Exterm, але тільки час покаже реальну надійність даних систем.

Гарантійний термін експлуатації надано заводом виробником на 20років, що є одним з максимальних, серед всіх гарантійних термінів виробників теплої підлоги.

Торговою маркою Extherm, представлені дві лінії продукції (в різних цінових сегментах), і пристрої управління:

1) серія «преміум класу» - ET, ETL, ETC, ETT.

2) серія ECO «стандарт класу» - ETC ECO, ET ECO.

3) термостати (пристрої управління) - Extherm ET21.

Тепла підлога Exthermсерії преміум:

Двожильний нагрівальний мат Extherm ET- це готовий виріб для монтажу, під покриття для підлоги, які добре проводять температуру нагрівання. Який розрахований не тільки для підігріву поверхні підлоги до комфортної температури, але і для опалювання приміщення. Основа виробу - капроновий килимок (сітчастої структури), до якого пришитий двожильний нагрівальний кабель Extherm ETC. Вимагає «мокрого монтажу» (заповнення навколо кабелю, сумішшю на цементній основі).

Одножильний нагрівальний мат Extherm ETL - це унікальна «тепла підлога», призначена для підігріву поверхні з ламінату. Унікальність полягає в товщині нагрівального елементу (кабелю), який має діаметр всього 1,5 мм. Монтаж виконується «сухим способом», тобто без подальшої заливки будівельною сумішшю. Мат приклеюється до м'якої теплоізоляційної підкладки, після чого відразу можна збирати підлогу з ламінату (попередньо уклавши датчик температури підлоги).

Двожильний нагрівальний кабель Extherm ETC- це високоякісний нагрівальний кабель, що складається з ізольованих тефлоном гріючих провідників, покритих плетеним екраном з лудженої міді і зовнішньою ізоляцією стійкою до УФП (ультрафіолетових променів). Поставляється готовими до підключення комплектами, розрахованими на певну площу укладання. Кожен комплект спаяний з відрізка нагрівального кабелю і 3-х метрового силового проводу, для підключення до мережі. З цієї точки зору проводиться нагрівальний мат Extherm ET.

Двожильний нагрівальний кабель Extherm ETT- це нагрівальний елемент, призначений для вирішення завдань обігріву, зовні будівель. Розроблений для широкого застосування: системи сніготанення відкритих площ, перешкода для утворення бурульок і криги, захист від перемерзання трубопроводів і резервуарів. За структурою ідентичний нагрівальному кабелю ETC, але відрізняється більш високою потужністю на метрі погонному (30Вт замість 20 Вт / м.п).

Тепла підлога Extherm ECO, серії стандарт:

Двожильний нагрівальний кабель Extherm etс ECО - це тепла підлога, розроблена для "мокрого монтажу", в шар стяжки, плиткового клею, або нівелір-маси на цементній основі. Продукт аналогічний кабелю Extherm ET, відмінність тільки у виконанні матеріалів екрану і зовнішньої ізоляції. Екранування кабелю виконано з алюмінієвої фольги (замість плетеного екрану з міді, як в кабелі ET). Зовнішній шар ізоляції, схильний до руйнування під дією УФВ (ультрафіолетового випромінювання), тому застосування в відкритому вигляді не допустимо.

Двожильний нагрівальний мат Extherm ET - це кабель etс ECО, пришитий капронової сітки, що поставляється готовими рулонами шириною 50см. Довжина кожного мату фіксована, це пов'язано з постійним опором нагрівального кабелю. Тому мати забороняється скорочувати або подовжувати, оскільки співвідношення опору і довжини безпосередньо впливає на потужність і температуру нагрівання. Мати є готовими до підключення виробами, в яких поєднуються, нагрівальний кабель і сітчаста основа для монтажу. Тобто, необхідності в додаткових елементах монтажу немає.

Вся продукція, підтверджена такими сертифікатами міжнародного рівня як VDE, BEAB, IEC, CE.

Завдяки широкому асортименту, продукція Extherm передбачає можливість монтажу під різні покриття для підлоги, і дозволяє вирішувати різні завдання. Виробник випускає теплі підлоги як у вигляді нагрівальних матів, так і у вигляді нагрівального кабелю, в бухтах різної довжини, для різних площ. Універсальність нагрівального елементу, дозволяє укладання і в шар цементно-піщаної стяжки і просто в шар плиткового клею. Більш того є спеціальна позиція мату для укладання «сухим способом», безпосередньо під дерев'яні покриття для підлоги або ламінат.

Підводячи підсумок хочеться відзначити, що це продукція середнього цінового сегмента, яка не поступається за надійністю і безпекою, більш дорогим маркам преміального класу.

© 2013 Teplostok.com Teplostok.com | Сайт створений в студії "Двіжок"


Вас звати:

Ваш телефон:

Час дзвінка:

Введіть цифри з картинки: