Корисні розділи сайту
Категорії
Фільтр
Фільтр за ціною:
площа обігріву
Мова  УкраинскийRussian

Тепла підлога Ensto (Фінляндія)

Вид: Список / Таблиця
На сторінці:

Компанія ensto заснована в 1958 році сином підприємця з Виборга, в місті Порвоо. Засновник Энсіо Мієттінена володів чудовими технічними даними, отриманими ним в університеті, він відкрив підприємство виробляюче електронні компоненти. Усвідомлення того, що для розвитку необхідна тільки найкраща продукція, підштовхує його до поїздок за кордон, де Энсіо знайомиться з передовими новаторськими ідеями. Використання останніх технологій, а також уміння передбачити вимоги ринку, дозволяє зайняти лідируючі позиції в своїй галузі серед найкращих компаній світу. За довгі роки бездоганної роботи сімейне підприємство перетворилося в групу компаній, що перейшли наступному поколінню сім'ї Мієттінена.

На сьогоднішній день група підприємств, які належали Энсіо, являють собою міжнародний холдинг з трьох підрозділів EM Group , основна спеціалізація - екологічно чисті технології в електротехнічних системах. Один з підрозділів холдингу Ensto Building Technology, займається виробництвом компонентів для систем розподілу і експлуатації електрики: освітлення, опалення та контролю житлових і комерційних будівель.
Тепла підлога ensto (енсто)
На сьогоднішній день немає необхідності когось переконувати у вигідності використання підлог з підігрівом, мільйони людей у всьому світі вже оцінили переваги цього виду обігріву, і не відмовляться від його використання. Серед існуючих видів підігріву підлоги, дуже популярні системи на основі електричних нагрівальних кабелів, оскільки вони не вимагають абсолютно ніякого обслуговування. Один раз змонтована система прослужить Вам кілька десятків років, і при цему не потребує ніяких додаткових витрат, крім оплати електроенергії. Саме такі системи пропонує фінська компанія ENSTO. Електрична підлога з підігрівом може бути як основним джерелом обігріву в приміщенні, так і додатковим до вже існуючої системи опалення.
Тепла підлога Ensto (Енсто) - надійна та ефективна система підігріву підлоги від фінського виробника. Тепла підлога ENSTO складається з трьох компонентів: нагрівального кабелю, терморегулятору з виносним датчиком температури підлоги та кріпильних елементів. Про надійність свідчить довгострокова гарантія на продукцію і багаторічний досвід експлуатації в усьому світі. Головні переваги теплих підлог, звичайно ж, простота установки, легкість користування та швидкість нагріву поверхні підлоги до комфортної температури. На відміну від конвекційних приладів, електрична тепла підлога не створює циркуляцію повітря в приміщенні, а значить, не піднімає пил. Намочена підлога з підігрівом швидко висихає, перешкоджає утворенню грибка та цвілі, тому його застосування найбільш актуально в приміщеннях з підвищеною вологістю (кухні, ванній та душовій кімнаті, медичних закладах, саунах тощо).
Нагрівальний кабель ENSTO успішно эксплуатируетсят з різними видами покриттів для підлог (плитка, лінолеум, ковролін тощо), найбільш ефективне його застосування під покриття з високою теплопровідністю: мармур, граніт, кахель і т.д. Спосіб монтажу, значення потужності і модифікація нагрівального елемента, цілком залежать від конструкції підлоги. Частіше використовують нагрівальний кабель в шар цементної стяжки (Tassu), оскільки така модифікація кабелю дешевше за вартістю. Якщо можливості підняти підлогу на товщину стяжки немає, використовуються системи "тонка тепла підлога" (нагрівальні мати ThinMat або тонкий кабель ThinKit). Така система укладається безпосередньо під підлогове покриття, в шар плиткового клею або самовирівнюючі суміші. Її придбання обійдеться дорожче, але заощадить кошти для пристрою стяжки (матеріали +робота).
Модифікації теплої підлоги Ensto для різного застосування:
Tassu - двожильний екранований нагрівальний кабель з підвідним проводом живлення 2,5м. Призначений як для основного опалення приміщень, так і для комфортного підігріву підлоги. Розрахункова потужність і крок укладання розраховуються в залежності від підлогового покриття, типу приміщення , та цільового призначення системи від 80 до 200 вт/м.кв ( крок укладання 7,5-25см). Монтується в стяжку підлоги товщиною 3-5 см. Укладання теплої підлоги проводиться на спеціальну монтажну стрічку або металеву сітку.
ThinMat –нагрівальний мат на основі тонкого двожильного кабелю. Призначений для комфортного підігріву підлоги в сухих та вологих приміщеннях. Монтаж проводиться під плитку в шар плиткового клею, тому мінімально піднімається рівень підлоги, що важливо в приміщеннях з низькими стелями. ThinMat - це готовий до укладання виріб, який дозволяє змонтувати теплу підлогу своїми руками самостійно. Кабель вже укладений з необхідним кроком на стеклотканевій сітці шириною 48 см, його необхідно просто розкатати на існуючій основі, вивести гофру для датчика температури і можна приступати до укладання плитки. Потужність на квадратному метрі 160Вт, довжина підвідного дроту живлення 4 метри.
ThinKit - тонкий двожильний нагрівальний кабель з захисним екраном діаметром 4,2 мм. Використовується з будь-якими поверхнями, без заливки стяжкою. Рекомендується замість нагрівального мату в приміщеннях неправильної геометричної форми. Кріпиться до основи підлоги за допомогою липкої або металевої монтажної стрічки. І ця, і вищевказані марки кабелю підключаються через терморегулятор, який комплектується окремо.
Купити теплу підлогу Ensto в Києві, можна зробивши замовлення на сайті або за вказаними номерами телефонів. Низька ціна, а також безкоштовна доставка по Києву і всій Україні.

© 2013 Teplostok.com Teplostok.com | Сайт створений в студії "Двіжок"


Вас звати:

Ваш телефон:

Час дзвінка:

Введіть цифри з картинки: