Корисні розділи сайту
Категорії
Фільтр
Фільтр за ціною:
тип
площа обігріву
Мова  УкраинскийRussian

Тепла підлога Devi (Деві)

Вид: Список / Таблиця
На сторінці:

Компанія DEVI (Dansk El Varme Industri) почала виробництво нагрівального кабелю в 1942 році, взявши за основу розвитку: новітні технології виробництва, відповідність вимогам ринку і зміцнення позицій серед конкурентів. Розвиток популярності бренду здійснювався стрімким курсом, викликавши визнання не тільки на місцевому ринку, але і колосальним попитом продукції на загальносвітовому рівні. На сьогоднішній день, завоювавши безперечне лідерство серед конкуруючих організацій, головним пріоритетом компанії залишається розуміння бажань і потреб клієнта, а також турбота про власну репутацію та імідж.


Історія компанії DEVI
Початком діяльності компанії Dansk El-Varme Industri (скорочено DEVI) можна вважати 1942 рік заснування майстерні по виготовленню і ремонту нагрівальних елементів м. Копенгаген (Данія). Ключову роль в розвитку компанії зіграв молодий інженер Тег Крістенсен в 1943р. Володіючи прекрасним діловим чуттям і відповідною освітою, Тег викуповує акції молодої фірми, і в досить короткий термін перетворює маленьку майстерню в прибуткове промислове підприємство. Тому саме Тег Крістенсен вважається засновником бренду DEVI, відомого сьогодні всьому світу.
Вже в 1950году стрімке зростання і розвиток, змушують компанію перемістити виробничі потужності в більш просторе приміщення на околиці міста. Наступні 10 років підприємство присвячує виробництву нагрівальних кабелів, працюючи над недоліками і удосконаленням продукції. Цей напрямок стає основним для компанії DEVI і привертає увагу місцевого населення до інноваційних видів опалення. І вже на початку 1970х років DEVI розширює виробництво і переносить частину потужностей в м. Вайле, тут заснований і головний офіс компанії.
Таким переломним моментом в історії бренду вважаються 1980і роки. В даний період керівництво приймає син Тега. Альфред Кристенсен ставши кваліфікованим інженером-електриком і володіючи діловою хваткою, вміло продовжує розвиток сімейного підприємства.Під керівництвом Альфреда компанія виходить на новий рівень, експортуючи вироблену продукцію у Фінляндію й інші країни Європи. В цей же час відкривається мережа дочірніх підприємств в Німеччині, Швеції та Норвегії, розширюючи свій вплив, виробництво і ринок збуту. 1990-ті роки стають періодом бурхливого розвитку і поширення по всій Європі. Представництва фірми відкриваються в Чехії, Словаччині, Польщі, Україні, Росії, країнах Прибалтики, Новій Зеландії та Австралії. В 1997році компанія DEVI налічує 22 представництва по всьому світу, а приріст виробництва становить 25-30% в рік.
У 2000 році змінюється керівництво компанії, на чолі стають Еббе Кнудсен і Ларс Хермансен. 2001 рік – корпорація купує французьку компанію Deleage S. A., яказаймається виробництвом систем кабельного підігріву підлоги. У цьому ж році терморегулятор DEVIreg 550 приносить компанії приз за функціональність і найкращий дизайн. Через 2 роки розроблена інноваційна система підігріву для дерев'яних підлог, суть системи полягає у сухому способі монтажу, що виключає улаштування цементно-піщаної стяжки. В цей же час компанія стає частиною найбільшої промислової групи Danfoss Group.
У 2005 році Danfoss Group організовує науковий центр, що перевершує за своїми масштабами аналогічні установи. Тут проектують новітні сучасні розробки, спрямовані на поліпшення ефективності роботи та якості продукції. Однією з таких новинок можна відзначити бездротову систему управління DEVIlink. У 2010 році бренд DEVI залишається лідером у виробництві нагрівальних кабельних систем і отримує знак високої якості «Відмінно» в Українському центрі незалежних споживчих експертиз.
Нагрівальні кабелі DEVI - це надійний і якісний продукт міжнародного рівня перевірений десятиріччями. Корпорація DEVI виробляє широкий асортимент продукції на основі нагрівальних кабелів, великий вибір комплектуючих монтажних елементів, аксесуарів, супутніх матеріалів і найбільш інноваційних приладів для управління опалювальними електросистемами. Призначення вироблених кабелів має величезний спектр застосування: теплі підлоги під будь-які види облицювальних покриттів, системи антиобмерзання дахів, ринв та водостічних зливів, системи танення снігу зовнішніх площ, ступенів і під'їзних шляхів, а також захист від замерзання водопровідних труб. Крім побутового застосування, окремі модифікації кабелю передбачають використання в промислових та виробничих цілях – підтримання технологічної температури в цистернах, захист від промерзання ємностей і труб, обігрів розподільних щитів та ін. Необхідність підігріву спортивних полів, підтримка необхідної температури грунту в теплицях, обігрів курників, корівників, свинарників задовольняється продукцією DEVI.

Тепла підлога DEVI
Плануючи ремонт у будинку, важливо подбати про максимальний комфорт, тепло і затишок. Улаштування системи тепла підлога частково вирішує всі 3 завдання. Нагрівальний кабель, встановлений в конструкції підлоги може використовуватися не тільки для підігріву поверхні підлоги, але і цілком вирішити питання опалення приміщення (при дотриманні певних умов). У першу чергу перевага такого виду опалення полягає в непомітності системи. Встановлений під поверхнею підлоги нагрівальний кабель, на відміну від традиційних радіаторів, не займає настінного простору, що відкриває безмежні можливості для дизайнерських рішеньта розміщення меблів. Різноманітність асортименту теплих підлог DEVI дозволяют сдійснити установку абсолютно під будь-яке підлогове покриття.
Перед купівлею комплекту «тепла підлога» необхідно визначиться в кількох моментах: призначення нагрівальної системи (підігрів підлоги або повне опалення приміщення?), можливість підйому рівня підлоги і облицювальне покриття. Також, важливо врахувати особливості приміщення і існуючої конструкції підлоги. Якщо приміщення знаходиться на першому поверсі (на наземній бетонній подушці, або в приміщенні з неопалюваним підвалом) необхідно обов'язково передбачити теплоізоляційний шар існуючої поверхні підлоги, перед монтажем. Дотримання цього правила поширюється і на квартири інших поверхів з розташованим знизу проїздом (під бетонною плитою підлоги), а також для балконів.

Комплектація теплої підлоги DEVI складається з нагрівального кабеля Deviflex або нагрівальних матів Devimat, під керуванням термостата Devireg з датчиком температури підлоги (термостат можна використовувати будь-якої торгової марки). Кабель Deviflex використовують лише для монтажу в шар стяжки товщиною 3-5см, якщо згідно з проектом підйом підлоги не можливий, тоді потрібно використовувати нагрівальний мат Devimat, який монтується в шар клейового розчину (5-10мм). Вищезазначені позиції застосовуються для установки під теплопровідні матеріали: керамічна або кахельна плитка, керамограніт, граніт, мармур. Для підігріву теплоізоляційних поверхонь, таких як паркет, паркетна дошка, ламінат, ковролін рекомендується використовувати мати DEVIcomfort 100T (DTIR-100)в шар самовирівнювальної суміші до 10мм, або мати DEVIdry 100 встановленим сухим способом (без заливки шару самовирівнювальної суміші). Альтернативою нагрівальних матів можна використовувати кабель зниженої потужності Deviflex 10T (DTIP-10) він не вимагає улаштування стяжки і абсолютно універсальний, оскільки підходить під будь-яке покриття.
Для управління пропонованими опалювальними системами представлений величезний вибір терморегуляторів, від найпростіших механічних до інтелектуальних програмованих пристроїв, здатних знизити енергоспоживання до 30%. А різноманітний і сучасний дизайн виконання прикрасить навіть самий вишуканий інтер'єр в будь-якому приміщенні. Асортимент нагрівальної продукції DEVI найбагатший серед конкурентів, і здатний вирішити різноманітні завдання по обігріву. Наші фахівці з радістю допоможуть підібрати необхідний продукт виходячи з Ваших побажань і вимог.

 

© 2013 Teplostok.com Teplostok.com | Сайт створений в студії "Двіжок"


Вас звати:

Ваш телефон:

Час дзвінка:

Введіть цифри з картинки: