Корисні розділи сайту
Категорії
Мова  УкраинскийRussian

Терморегулятор DEVIreg 530

1751.00 грн.
Модель: 530
Наявність: В наявності

Програмований електронний термостат з функціональним таймером, використовується для керування:

- системи «Тепла підлога» з використанням датчика температури підлоги на проводі;

- системи опалення з використанням внутрішнього датчика температури повітря;

- системи повного опалення з використанням комбінації двох датчиків температури повітря з обмеженням датчика температури підлоги.

Конструкція корпусу призначена для внутрішньої інсталяції в монтажну коробку в стіну. Двополюсний вимикач живлення.

Таймер включає в себе чотири стандартні програми і програмує роботу системи в добу на чотири періоди - ранок, день, вечір, ніч. «Простий» таймер вимикає або включає систему точно в заданий час. Контролює обрив і замикання датчика температури підлоги на проводі, і подає сигнал у вигляді індикації - загоряється світлодіод зеленого кольору, відключаючи при цьому нагрів.

В електронному терморегуляторі Devireg™ 535, вся інформація виводиться на рідкокристалічний дисплей. Основні параметри приладу встановлюються за допомогою трьох кнопок ▼(пониження), ●(вибір) і ▲(пониження), розташованих під дисплеєм. Також з правої сторони від дисплея розташовані три приховані кнопки, доступ до двох з них можливий навіть при встановленній передній панелі. Перша кнопка включає функцію захисту від дітей (Child-proof) , при її натисканні блокуються інші кнопки термостата. Друга кнопка установки (вхід/вихід із меню користувача). Для натискання цих кнопок слід використовувати який-небудь гострий предмет, наприклад, кулькову ручку або олівець. Третю кнопку приховано під

передньою кришкою, вона використовується для зміни режиму конфігурування роботи «теплої підлоги» (комфортний або основний обігрів), а також дозволяє встановити максимальну температуру підлоги і вибрати шкалу індикації нагріву (ºС або одиниці ступеня нагріву від 1 до 6). Проводи живлення, нагрівальні кабелі і виносний датчик температури підлоги, підключаються до клем розташованих в низу задньої частини корпусу термостата.

Купити терморегулятор Devireg™ 535 за складською ціною і з безкоштовною доставкою по Україні, ви можете просто зателефонувавши нам за номером (099)526-36-36, або оформити заявку через «форму замовлення».

Переглянути інші моделі DEVIreg

характеристики терморегулятора
робоча напруга 220-240 В
максимальне навантаження 16 А, 3680 Вт (при 230В)
діапазон температур ОТ +5 С ДО +45 С
тип монтажу внутрішній
датчик в комплекті датчик температури підлоги довжиною 2,5м
адаптивна функція є
моніторинг енерговитрат є

Написати відгук

Ваше Ім'я:

Ваш відгук:

Увага: HTML не підтримується! Використайте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на картинці :


Схожі товари (67)
© 2013 Teplostok.com Teplostok.com | Сайт створений в студії "Двіжок"


Вас звати:

Ваш телефон:

Час дзвінка:

Введіть цифри з картинки: