Корисні розділи сайту
Категорії
Мова  УкраинскийRussian

Захист від потопу Аквасторож "Преміум 2*15 Радіо"

13211.00 грн.
Модель: Аквасторож "Премиум 2*15 Радіо"
Наявність: В наявності

Захист від потопу аквасторож "преміум 2*15 радіо" - повний комплект всіх модулів для запобігання протікання водопровідних труб і сантехнічного устаткування. На відміну від набору аквасторож преміум 2*15 комплектація системи включає в себе крім датчиків води на проводі також датчики на радіосигналі та радіобазу для управління ними. У комплектації знаходяться три основних пристрої: датчики виявлення води (як на проводі, так і на радіокеруванні), кульові крани з електроприводом, блок управління з радіобазою і резерввними джерелами живлення.

Комплектація набору аквасторож "преміум 2*15 радіо" і опис модулів:

-2 датчика протікання води з проводами підключення до контрольного блоку довжиною 2м та 4м. Підключення шнурів до контролера виконується за допомогою спеціальних штекерів. Датчики встановлюються в місцях можливого затоплення з водопровідними трубами, наприклад: під радіатором, недалеко від ванної, умивальника, пральної машини і т. п. Основна функція цього пристрою - це відправка сигналу на центральний блок (контролер), в момент попадання води.

-2 електроприводних крана для труб з діаметром 1/2"(півдюйма). Встановлюються на вводі, у стояків холодної та гарячої води, відразу за ручними кранами. Крани оснащені новим двигуном, здатним перекрити воду всього за 2-е секунди.

- Контролер Аквасторож ПРЕМІУМ - головний пристрій всієї системи, яка управляє роботою всіх підключених елементів. Приймає сигнали від провідних датчиків, а також датчиків на радіосигналі, через радіобазу входить в комплект. При отриманні аварійного сигналу від датчиків, відправляється команда всім підключеним до системи кранів, і здійснюється блокування водопостачання. Забезпечує індивідуальний контроль всіх датчиків, і розпізнає обрив датчика, якщо такий є. При відключенні електрики в мережі функціонує автономно від батарейок R14 (тип-C‖). У разі якщо батареї розряджені, включається резервний блок безперебійного живлення, що дозволяє зберегти повну працездатність системи при будь-яких ситуаціях. Акумулятора вистачає на 200 тисяч циклів зарядів і розрядів. В контролер вбудовано слабкострумове реле 24В, 1А, для приєднання до «розумному будинку». Кожні 30 днів включається функція самоочищення кранів. Максимальна кількість датчиків, що підключаються до однієї радіобази, не більше 8-ми штук. При необхідності підключити більше датчиків, можна придбати додатково панель «+12» і керувати 20-ю радіодатчиками одночасно.

Можливо придбати всі елементи окремо. Гарантія на систему 3 роки. Ви можете купити аквасторож преміум 2*15радіо з безкоштовною доставкою по всій Україні, лише зателефонувавши за номером вказаним на сайті або замовити через корзину.

Написати відгук

Ваше Ім'я:

Ваш відгук:

Увага: HTML не підтримується! Використайте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на картинці :


Схожі товари (1)
© 2013 Teplostok.com Teplostok.com | Сайт створений в студії "Двіжок"


Вас звати:

Ваш телефон:

Час дзвінка:

Введіть цифри з картинки: