Корисні розділи сайту
Категорії
Фільтр
Фільтр за ціною:
тип
площа обігріву
Мова  УкраинскийRussian

Тепла підлога Nexans (Норвегія)

Вид: Список / Таблиця
На сторінці:

 

Кілька слів про компанію Nexans. Історія компанії Nexans почалася в 1897 році, з створення Французького Кабельного Товариства в м. Ліон (Франція). Після придбання контрольного пакету акцій стає частиною компанії CGE, пізніше Alcatel, і нарешті, в 2000 році перейменована в Nexans. На даний момент компанія є безперечним лідером кабельної індустрії і має понад 100 заводів та 5 науково-дослідних інститутів по всьому світу.
Nexans перша в світі компанія, яка почала виробництво нагрівального кабелю, патент був отриманий 5 листопада 1926 року. З появою нових світових стандартів кабельна продукція Nexans постійно вдосконалювалася відповідно з високими вимогами ринку, і на сьогоднішній день є еталоном надійності, якості та безпеки серед нагрівальних систем.
теплла підлога нексансТепла підлога Nexans - являє собою готові до монтажу та підключення секції (комплекти), на основі нагрівального кабелю для монтажу в цементно-піщану стяжку, в шар плиткового клею або самовирівнюючі суміші. Використовується в якості основного обігріву приміщення через підлогу або просто для комфортного підігріву поверхні підлоги. Нагрівальний кабель Nexans володіє підвищеною надійністю завдяки ряду інноваційних впроваджень. З 1989 року у виробництві нагрівальних секцій Nexans використовується унікальна технологія - безмуфтове з'єднання. Безмуфтове з'єднання - це безшовне з'єднання нагрівального кабелю та монтажного проводу для підключення, іншими словами, з'єднання виконано нерозривно під загальною ізоляційною оболонкою, що забезпечує 100% герметичність секції. Вбудована під зовнішньою ізоляцією алюмінієва трубка служить екраном для електромагнітного випромінювання, та підвищує стійкість кабелю до механічних впливів. Важливою перевагою можна також відзначити стійкість зовнішньої ізоляції до впливу ультрафіолетового випромінювання, що дозволяє використовувати нагрівальний кабель Nexans не тільки в системах «тепла підлога» але і в системах антиобмерзання дахів, жолобів та водостоків.
Можна виділити два основних типи теплої підлоги Nexans: нагрівальні кабелі в стяжку, та нагрівальні мати в шар плиткового клею. Нагрівальні кабелі Nexans TXLP/1 та TXLP/2R необхідно заливати стяжкою від 3 до 5 сантиметрів, це пов'язано з тим, що кабель досить потужний (17 Вт/м), і якщо на нього одразу наклеїти плитку, то клейовий розчин може порвати, в результаті різкого температурного розширення. В свою чергу нагрівальний кабель ділиться ще на два типи: одножильний та двожильний (TXLP/1 та TXLP/2R). Кабель, який використовують в нагрівальних матах менш потужний (10 Вт/м), тому мат може бути укладений безпосередньо під плитку.
конструкція кабелю nexans-txlp1Одножильний кабель Nexans TXLP/1 - під зовнішньою оболонкою має одну нагрівальну жилу в ізоляції та захисний екран. Обидва кінця нагрівальної секції підключаються до терморегулятора. Складність монтажу одножильного кабелю полягає в тому, що необхідно точно вкласти всю довжину секції на заплановану площу, і другим кінцем чітко вийти до регулятора. Скорочувати можна тільки монтажні (холодні) кінці кабелю, позначені сніжинками «******». Всі комплекти одножильних кабелів Nexans TXLP/1 мають довжину монтажних кінців 2,25м з кожної сторони.
конструкція кабел nexans-txlp2rДвожильний кабель Nexans TXLP/2R - з одного боку має монтажний провід для підключення, з іншого заводську заглушку. На відміну від одножильного - простий в монтажі, так як підключення до регулятора виконується тільки з одного боку секції, тому другим кінцем повертатися до місця підключення не потрібно. Довжина монтажного проводу 2,25м, позначена сніжинками «****** ».
тепла підлога nexans millimatНагрівальний мат Nexans Millimat являє собою відрізок стекловолоконної сітки, на якому з рівномірним кроком укладений тонкий нагрівальний кабель. Одна сторона мата покрита клеєм для швидкої фіксації до поверхні підлоги. Ширина мата 50 сантиметрів ,а довжина залежно від площі обігріву комплекту. Наприклад, мат на площу 1м2 має ширину 0,5м та довжину 2 метра. Мат укладається в приміщеннях простої геометричної форми. У приміщеннях неправильної геометричної форми зручніше монтувати тонкий кабель Nexans Millicable Flex. Двожильний ультратонкий кабель Nexans Millicable Flex по суті - кабель, який використовується у виробництві матів, що поставляється на котушці. Монтаж виконується на спеціальну монтажну стрічку. Діаметр кабелю 4 міліметри, і він не вимагає заливки стяжкою, тому ідеально підходить для приміщень складної геометричної форми, де необхідно мінімально підняти рівень підлоги.
У нас Ви можете купити теплу підлогу Nexans за кращою ціною, а також замовити безкоштовний виїзд фахівця на об'єкт для заміру та консультації. Здійснюємо безкоштовну доставку продукції по всій Україні.

 

© 2013 Teplostok.com Teplostok.com | Сайт створений в студії "Двіжок"


Вас звати:

Ваш телефон:

Час дзвінка:

Введіть цифри з картинки: